Kontakta Oss

Peter Davin

VD/Grundare
Tel: 070-183 91 99
Email: Peter.Davin@Zentralen.se

Dejan Belgrenius

Kundansvarig
Tel: 070-766 73 98
Email: Dejan.Belgrenius@Zentralen.se

Benjamin Kype

Affärsutvecklare
Tel: 070-759 73 05
Email: Benjamin.Kype@Zentralen.se

Erik Carlsson

Affärsutvecklare
Tel: 072-518 86 60
Email: Erik.Carlsson@Zentralen.se

Amanda Bodforss

Administrations- och Ekonomiansvarig
Tel: 073-990 06 56
Email: Amanda.Bodforss@Zentralen.se

Telefon: 031 388 34 00
Email: kontakta.oss@zentralen.se
Tahultsvägen 51,
438 38 Landvetter

Fyll i din information nedan, så kontaktar vi dig.

Kontakta oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.